Testimonials

What Our Patients Are Saying

Vertigo tedavim için doktora teşekkür ederim. Daha önce iki kez vertigo yaşadığım İngiltere'den (Manchester) geldim. İngiltere'de tek tedavi evde kendi başınıza yapacağınız Epley manevrası ve bulantıyı kontrol altına almak için antihistaminiktir. Antalya'ya uçtum ve 5 yılda üçüncü kez vertigo geçirdim. Antalya'da hastaneye yatırıldım ve vertigom için 3 farklı ilaç yazdım. Vertigom, midem bulandığı için kahvaltı ya da öğle yemeği yiyemediğim anlamına geliyordu. İstanbul'a uçtum ve konsültasyon ve tedavi için kliniğinize gittim. İlk ziyaretten sonra% 70 daha iyiydim. İngiltere'ye uçmadan bir gün önce ikinci bir tedaviye katıldım. Ve ikinci tedavimden sonra iyileştim. Mide bulantısı ve baş dönmesi yok. Çok kapsamlı ve kısaydı. Bir uzman bulduğuma çok sevindim ve iyi harcanmış bir paraydı, eğer sağlığın varsa zenginsin. Teşekkür ederim ve kliniğinizi kesinlikle tavsiye ederim.

SARA PANDOR (İNGİLTERE)

11 Eylül 2021 tarihinde kızımızın kulak rahatsızlığından dolayı randevu alarak Uğur hocamızın muayenehanesine gittik. Uğur hocamızla ilk defa tanışmamıza rağmen bizi güler yüzüyle sıcak bir şekilde karşılayıp o kadar ilgilenmesi, muayene süresince kızımıza baba şefkatiyle yaklaştı. Bunların dışında Uğur hocamızın mesleki tecrübesi haricinde aile danışmanımız gibi davranarak zaman sorunu olmaksızın her türlü sorumuzu içtenlikle cevaplayarak bizlere yol göstermesi ve muayenehanedeki temizlik ve hijyen kurallarına verilen önem ayrı bir memnuniyet konusu. Her şey için çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla…

bü…n

19 Ocak 2022
Dudak dolgusu için gittim hocama, doğal olması en önemli kriterimdi , çünkü çok ince bir üst dudağım vardı zaman içersinde çizgisi rengi azalmıştı ,fakat hocam çok güzel çok doğal dokunuşlarla beni çok mutlu etti. Üzerinden bir ay kadar geçti , ve daha da oturdu çok daha güzel oldu. Çok memnunum, çok teşekkür ederim ellerinize sağlık hocam.

ha..r

02 Ağustos 2020

Öncelikle eşimi Uğur Bey'e götürdük.Eşim kepçe kulak ameliyatı oldu.Çok memnun kaldık.Çok başarılı bir operasyon geçirdi.Annemin de ses tellerinde nodül vardı.Sonucu güzel olunca Hassas bir ameliyat olduğu için kimseye kolay güvenemedik.Uğur Bey sağolsun güzel bir operasyon geçirtti anneme de.Başarıyla halloldu. Babamın da baş dönmesi şikayetiyle geldik yine kendisine.Aynı şekilde kulak kristallerin de oynama olmuş.Onu da Uğur Bey güzel bir şekilde tedavi etti.Uğur Bey işinde çok hassas bir doktor.İşinde çok titiz.Herşeyi çekinmeden kendisine sorabiliyorsunuz. Çekinme durumunuz olmuyor.Rahatlıkla sizi aydınlatıyor.Biz çok memnun kaldık.

t…..

04 Ağustos 2020

Uğur Bey'den doktor olarak da, insan olarak da çok memnunum.Benim burun etlerimde şişlik vardı alerjik olarak.Orta kulak içinde geliyorum.Uğur Bey ilaç tedavisi uyguluyor ve gayet memnunum.Uğur Bey işini çok seviyor. Sadece bilimle uğraşıyor ve bilimle uğraşması benim hoşuma gidiyor.Başka hastalara da tavsiye ediyorum kendisini.

s…..

26 Ağustos 2020

25 yıldan fazla nefes alma problemi yaşayan biriydim.Ameliyat olmayı çok düşündüm.Şehir efsaneleri ve ameliyat süreci kaygısı beni çok düşündürüyordu.İnternetten devamlı yeni ameliyat tekniklerini ve doktorları takip ediyordum.Ancak çoğu büyük şehirlerde hizmet veriyordu.Giresun'da yaşadığım için Giresun ve bölge sehirlerdeki doktorları araştırmaya başladım.Enbiya Hocamla tanışmam ve kendisiyle iletişime geçmem de burada okuduğum olumlu yorumların sayesinde.Ameliyat öncesi muayene ve ameliyat surecim çok olumlu geçti.

me…t

12 Şubat 2021

sayın hocam artık rahat nefes alıp verebiliyorum, geceleri ağzım kapalı sağlıklı uyumanın keyfini çıkarıyorum. Her açıdan fotoğraf çekilebilmek artık çok keyifli. Burnumu gören arkadaşlarım estetikli bir burun gibi durmadığını söylüyor bu denli doğal, yüzümle örtüşen ve özgüvenimin artmasını sağlayan güzel burnumu sizin maharetli ellerinize borçluyum. Ameliyat sonrası yakın ilgi ve takibinizle oldukça hızlı bir iyileşme süreci yaşadım. Tüm emekleriniz için minnettarım sonsuz teşekkürler

me…z

10 Mayıs 2021

Geçen sene mayıs ayında çevremin tavsiyesi üzerine burun estetik ameliyatı oldum Enbıya hocama. Çok mutlu olduğum bir buruna, görüntüye sahip oldum. Ayrıca Enbiya hocamın ilgi alakası sadece ameliyat zamanı degıl sonrasında da her durumda devam ediyor. Mesleğini hakkı ile yapan bir insan kendisi. Her şey için çok çok teşekkürler.

se…m

19 Mayıs 2021

Hayatımı değiştiren doğru tekniklerle güler yüzüyle benim yeniden kendimi sevmemi sağlayan canım doktorum! İyiki varsınız.. Her gün uyandığımda bunuma bakıp mutlu oluyorum. İyiki size geldim. Tamponlarım çıktığında aldığım nefes paha biçilemez. Çok teşekkür ederim:)

al…ı

24 Temmuz 2021

Uzun yıllardır Moskova da yaşıyorum. Kısa bir zaman önce nefes alma problemleri yaşadım. Yaşam kalitem sürekli düşmeye başladı. Uyku problemleri başladı ardından hareket ederken bile zorlanmaya başladım. Gittiğim bütün doktorlar ameliyat olmam gerektiğini burnumdaki kemiklerin alınması gerektiğini ve burnumdaki konkoların şiştiğini müdahale edilmesi gerektiğini söylediler. Bu seferde ameliyatı acaba nerede yapsam diye düşünmeye başladım. Epey bir araştırmadan sonra Uğur beyin adına ulaştım ve Trabzon a seyahat kararı aldım. Kendisi ile görüştükten sonra endişelerim epey azaldı ve kullandığı son teknoloji de güvenimi daha da arttırdı. Gösterilen özen, ilgi ve alaka, temizlik , profesyonellik , yakınlık sonrası ameliyat kararını verdim ve kendimi uğur beyin ellerine teslim ettim.

s….u