Medikal Estetik

Kliniğimize Hoşgeldiniz.

1997 yılından beri  Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı olan doktorumuz pek çok şehirde görev yaptıktan sonra 2004 yılnda MEDİKAL ESTETİK UYGULAMALARI uzmanı olarak binlerce estetik operasyon ve uygulama gerçekleştirmiştir

30 yıllık meslek hayatına çok sayıda ameliyat tedavi ve bilimsel çalışma sığdırmıştır. Özel üniversitelerde hocalık ve bölüm başkanlıkları görevlerinde bulunmuştur. Özellikle Medikal Estetik Uygulamalar ve Vertigo-baş dönmesi hastalıkları üzerine yaptığı çalışmaları ile tanınmıştır.

Nişantaşı kliniğinde vertigo, rinoplasti ve medikal estetik uygulamalar yapmaktadır. Dr. Uğur Özgür yurtdışı ve yurt içi pek çok eğitim kongre ve konferanslara katılarak kendisini sürekli geliştirmiştir. İstanbul ve Trabzondaki 2 klinikte de faaliyetlerine devam etmektedir.

YÜZ DOLGU İŞLEMLERİ

Yüzde yaşla oluşan, yağ desteği kaybı sonucu batık, çökme, sarkma gibi görünümleri gidermek amacıyla kullanılır. Nazolabial oluk belirginleşmesini gidermek için. Çene hatıını belirginleştirmek ve eğer çene geride ise dolgu ile daha belirgin bie çene yapabilmek için. Zygoma kemiği kaybında Hollywood yanak görünümünü yapabilmek için. Orta yüz çökmelerinde daha dolgun bir görünüm elde edebilmek için yapılır. Ayrıca alındaki çökme veya zayıf görünümü daha canlı ve dolgun bir görünüme kavuşturabilmek için yapılır.

Yüz Dolğusunun Kullanıldığı Bölgeler; Çene, alın, burun kenarları, elmacık kemiği, dudaklar, elmecık kemiği önündeki orta yüz bölümü, çene hattı, mariotta çizgileri ve şakak bölgeleri.

YÜZ DOLGUSU ÇEŞİTLERİ

Yüz Dolgusu, Dudak Dolgusu, Göz Altı Işık Dolgusu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz

VİDEO VE YORUMLAR

Kliniğimiz yüzlerce uygulama ve memnun danışanlarımız ile sizlere hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyor

SIK SORULAN SORULAR

Ne tür malzeme kullanılır? Kalıcı mıdır? Tedavi sonrası ? Yüz dolgu fiyatları ? Yüz dolgu çeşitleri ?

MEZOTERAPİ İŞLEMLERİ

Mezoterapi derinin farklı katmanları içine ilaç verilmesi işlemidir. Orta deri tedavisi olarak da adlandırılan bu işlem aslında bir cilt tedavisidir. Zamanla, çevresel toksik ve zararlıo maddelerle yıpranarak erken yaşlanmaya başlayan cilt içine bazı maddeler verilerek bu hasar durdurulur. Dengeli beslenemeyen veya katkı maddeleri çok kötü beslenme sonucu da cildimiz hasar görerek erken yaşlanır. İlk bozulan protein kollejendir. Kolajen elastin liflerle derinin hacmini, direncini, elastikiyet ve kalınlığını sağlar. Kolajen ve elastin proteinler bozulunca derinin direnci kırılır, elastikiyetini kaybeder, incelir, kırışır ve içine çöker. Hacmi kaybolan deri tüm canlılığını, taze görünümünü ve sağlıklı yapısını kaybeder.

Mezoterapi Uygulama Çeşitleri; Saç Mezoterapisi, Yüz Mezoterapisi, İğnesiz Mezoterapi, Selülit Mezoterapisi, Bölgesel Yağlanmada Mezoterapi,

YÜZ MEZOTERAPİ

Yüz cildinin sağlıklı bir yapıya kavuşması, gençleştirilmesi, lekelerinden arındırılması ve parlak ve canlı bir görünüm elde edilmesi için uygulanır.

VİDEO VE YORUMLAR

Kliniğimiz yüzlerce uygulama ve memnun danışanlarımız ile sizlere hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyor

SIK SORULAN SORULAR

Ne tür malzeme kullanılır? Kalıcı mıdır? Tedavi sonrası ? Mezoterapi fiyatları ? Mezoterapi çeşitleri ?

İPLE YÜZ GERME-FRANSIZ ASKISI

Ameliyatsız yüz germe, İple yüz gençleştirme, Fransız ip askı, İple yüz askılama gibi birçok isimle bilinen iple yüz germe işlemi düz ya da kılçıklı ameliyat ipleri kullanılarak yapılan bir cilt germe yöntemidir. Yüz asma ise daha kalın ve kılçıklı ipler ile sarkan yerlerin askıya alınmasıdır.

Nasıl bir işlemdir ; Muayenehane şartlarında, lokal anestezi ile sadece bölgesel uyuşturma yapılarak işlem gerçekleştirilir. İple yüz germe veya yüz askılama işlemleri kolay işlemlerdir, ağrılı değildir. PDA veya Polikapralakton dediğimiz kılçıklı güçlü iplerle yapılır. Ancak bu ipler 6 ay ile 1,5 yıl arası bir sürede kendiliğinden eriyebilen iplerdir. İşlemin etkisi 1 yıldan 2 yıla kadar uzayabilmektedir.

AMELİYATSIZ YÜZ GERME

Ameliyatsız yüz germe işlemi hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar

VİDEO VE YORUMLAR

Kliniğimiz yüzlerce uygulama ve memnun danışanlarımız ile sizlere hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyor

SIK SORULAN SORULAR

Ne tür malzeme kullanılır? Kalıcı mıdır? Tedavi sonrası ? Yüz Germe fiyatları ?

Bizi Instagram'dan Takip Edin !

Bilgi ve İletişim

Sunmuş olduğumuz tedavi ve uygulamalar ile her türlü bilgi almak istediğinizde bizlere çekinmeden ulaşabilirsiniz,

Uğur Enbiya Özgür – DoktorTakvimi.com

Ass. Prof. Dr Uğur ÖZGÜR Kliniği