İple Yüz Germe-Askılama

İple Yüz Germe-Askılama

İple Yüz Germe

Ameliyatsız iple yüz germe işlemi düz ya da kılçıklı ameliyat ipleri kullanılarak yapılan bir cilt germe yöntemidir. Yüz asma ise daha kalın ve kılçıklı ipler ile sarkan yerlerin askıya alınmasıdır.

İple Yüz Germe Nasıl yapılır ?

Muayenehane şartlarında, lokal anestezi ile sadece bölgesel uyuşturma yapılarak işlem gerçekleştirilir. İple yüz germe veya yüz askılama işlemleri kolay işlemlerdir, ağrılı değildir. PDA veya Polikapralakton dediğimiz kılçıklı güçlü iplerle yapılır. Ancak bu ipler 6 ay ile 1,5 yıl arası bir sürede kendiliğinden eriyebilen iplerdir. İşlemin etkisi 1 yıldan 2 yıla kadar uzayabilmektedir.

İple yüz germe işleminde hangi ürünler kullanılır?

Eriyebilen ameliyat iplikleri kullanılır. Polidioksanon ve PLCL gibi sağlam ancak kalıcı olmayan kılçıklı ipler kullanılır.

İple Yüz Germe Estetiği Kalıcılığı Nasıldır?

1 yıl ile 2 yıl arasında kalıcılığı vardır. Ancak dokuda meydana getirdiği uyarıcı etki ile kolejen protein üretimini artırır. Bu etkisi vucütta kalıcı etki yaparak daha sağlıklı ve daha taze, canlı, diri bir cilt görünümü sağlar.

İple Yüz Germe, Yüzün Hangi Bölgeleri İçin Kullanılır ?

Kaş kaldırma, fox eyes, badem göz, jawline, yüzün alt bölümünü yukarı asma, yüzün orta bölümünü yukarı asma, buldong çene görünümünü yok etme ve nazolabial oluk sarkamalarını odüzeltmek için yapılır.

İple Yüz gençleştime uygulamasını kimler yaptırmalıdır?

Yüzünde yer çekimi ile aşağı doğru sarkma olduğunu düşünenler,

Kaşlarının çok düşük olduğunu düşünüp kalkık kaş isteyenler, burun yan oluklarının belirginliğini azaltmak isteyen her yaş grubundan bayan ve erkekler yaptırabilir.

Uygulama sonrası neler yaşanır ?

İlk gün hafif morluk, 1 hafta yüzde hafif şişlik, cilt dokusunda dalgalanma ve düzensizlikler görülebilir. Bunlar önemli değildir, zamanla geçer ve cilt gergin diri görünümünü tekrar kazanır. Yüze kesinlikle 1 hafta boyunca masaj veya baskı ve basınç uygulamak yasaktır. Yüzümüzü yıkasak su vurup bırakacağız, kurularkan de havlu peçete ile silmeli asla havlum ile silmemeliyiz.

İple Yüz Germe Estetiği Fiyatları

İple Yüz Germe Estetiği fiyatı kullanılan ip adedine göre belirlenir. Detaylı fiyat bilgisi için 0553 554 05 36 whatsapp ile iletişim kurabilir ya da arayabilirsiniz

 

Sağlığınıza Önem Veriyoruz!

Aklınızdaki tüm soruları sorabilir ya da hemen online randevu oluşturabilirsiniz.Uğur Enbiya Özgür - DoktorTakvimi.com

İPLE YÜZ GERME UYGULAMASI YORUMLARI