Services

our services

Special High-quality Services

Since its founding Brivona has been providing its patients with the full medical care, encompassing outpatients services, is neurology, laboratory, imaging diagnostics and more.

Psychiatry

Our Cardiology hospital utilizes state-of-the-art technology and employs a team of true experts.

Cardiology

Our Cardiology hospital utilizes state-of-the-art technology and employs a team of true experts.

Lmmunology

Our nurology hospital utilizes state-of-the-art technology and employs a team of true experts.

we provide

Total Health Care Main Service

We provide the most full medical services, so every person could have the opportunity to receive qualitative medical help.

[twenty20 offset=”0.5″ img1=”1662″ img2=”1663″]

Happy Clients

What Our Patients Are Saying

Vertigo tedavim için doktora teşekkür ederim. Daha önce iki kez vertigo yaşadığım İngiltere'den (Manchester) geldim. İngiltere'de tek tedavi evde kendi başınıza yapacağınız Epley manevrası ve bulantıyı kontrol altına almak için antihistaminiktir. Antalya'ya uçtum ve 5 yılda üçüncü kez vertigo geçirdim. Antalya'da hastaneye yatırıldım ve vertigom için 3 farklı ilaç yazdım. Vertigom, midem bulandığı için kahvaltı ya da öğle yemeği yiyemediğim anlamına geliyordu. İstanbul'a uçtum ve konsültasyon ve tedavi için kliniğinize gittim. İlk ziyaretten sonra% 70 daha iyiydim. İngiltere'ye uçmadan bir gün önce ikinci bir tedaviye katıldım. Ve ikinci tedavimden sonra iyileştim. Mide bulantısı ve baş dönmesi yok. Çok kapsamlı ve kısaydı. Bir uzman bulduğuma çok sevindim ve iyi harcanmış bir paraydı, eğer sağlığın varsa zenginsin. Teşekkür ederim ve kliniğinizi kesinlikle tavsiye ederim.

SARA PANDOR (İNGİLTERE)

11 Eylül 2021 tarihinde kızımızın kulak rahatsızlığından dolayı randevu alarak Uğur hocamızın muayenehanesine gittik. Uğur hocamızla ilk defa tanışmamıza rağmen bizi güler yüzüyle sıcak bir şekilde karşılayıp o kadar ilgilenmesi, muayene süresince kızımıza baba şefkatiyle yaklaştı. Bunların dışında Uğur hocamızın mesleki tecrübesi haricinde aile danışmanımız gibi davranarak zaman sorunu olmaksızın her türlü sorumuzu içtenlikle cevaplayarak bizlere yol göstermesi ve muayenehanedeki temizlik ve hijyen kurallarına verilen önem ayrı bir memnuniyet konusu. Her şey için çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla…

bü…n

19 Ocak 2022
Dudak dolgusu için gittim hocama, doğal olması en önemli kriterimdi , çünkü çok ince bir üst dudağım vardı zaman içersinde çizgisi rengi azalmıştı ,fakat hocam çok güzel çok doğal dokunuşlarla beni çok mutlu etti. Üzerinden bir ay kadar geçti , ve daha da oturdu çok daha güzel oldu. Çok memnunum, çok teşekkür ederim ellerinize sağlık hocam.

ha..r

Make an Appointment

Contact us any suitable way and make an appointment with the doctor whose help you need! Visit us at the scheduled time.


    Your Data Is Safe With Us*
    I agree to allow Gynist to contact me and to use my information solely for its business purposes, and share my information with third-parties.